WARSZTATY ZDROWEGO ODŻYWIANIA Z WTZ W MIĘDZYRZECU PODLASKIM

16 lipca 2019 / Aktualności
WARSZTATY ZDROWEGO ODŻYWIANIA Z WTZ W MIĘDZYRZECU PODLASKIM

Czas wakacji to dla większości osób czas wypoczynku i totalnego resetu. Dla nas natomiast to moment, gdzie możemy podzielić się z Wami naszymi WIOSENNYMI AKCJAMI PROZDROWOTNYMI, w których mieliśmy przyjemność uczestniczyć.

W dzisiejszych wspomnieniach z naszego PAMIĘTNIKA: „WARSZTATY ZDROWEGO ODŻYWIANIA Z WTZ W MIĘDZYRZECU PODLASKIM”.
Na początku chcielibyśmy serdecznie podziękować Pani Kierownik Monice Andrzejuk za zaproszenie i fantastyczną współpracę z naszą Poradnią Dietetyczno-Zdrowotną ASAI. To już kolejne nasze wspólne działanie promujące zdrowy styl życia. Tym razem we współpracy z podopiecznymi, opiekunami palcówki oraz z pomocą naszej stażystki Natalii (studentki Kierunku Dietetyka PSW Biała Podlaska) zorganizowaliśmy warsztaty kulinarne pod hasłem „Jesteś tym co jesz”. Naszemu spotkaniu przyświecała rodzinna atmosfera, duża dawka humoru oraz niebywała wiedza i umiejętności podopiecznych ośrodka. Wspólnie wykonaliśmy sałatki i ciasto dietetyczne, dzieląc się swoją wiedzą i spostrzeżeniami. Pychota….
Serdeczność podopiecznych ośrodka i ich zaangażowanie pozostaną długo w naszej pamięci…. Dlatego duże serce dla Was Kochani i do zobaczenia na kolejnych warsztatach.

 

FacebookYouTube