O Nas

Jacy jesteśmy?

Jesteśmy ciepłymi, pozytywnymi ludźmi. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, rozmawiamy, doradzamy. Wyróżniamy się niezwykłą empatią i życzliwością. Przyjdź, poznaj nas, zaufaj specjalistom!
Dr inż. Angelika Dadej

Dr inż. Angelika Dadej

Dietetyk, Specjalista ds. żywności i żywienia
W 2005 roku ukończyłam dzienne jednolite studia magisterskie na Wydziale Nauki o Żywności Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie. Dzięki zdobytej wiedzy wykształciłam umiejętność dokonywania wnikliwej analizy żywieniowych czynników ryzyka znacznie wpływających na stan zdrowia, jak również doboru odpowiednich metod postępowania w poszczególnych stanach chorobowych. W 2014 roku ukończyłam studia doktoranckie na Wydziale Biochemii i Biologii Molekularnej Uniwersytetu Przyrodniczo - Humanistycznego w Siedlcach, prowadząc na terenie tej jednostki badania naukowe dotyczące podłoża fizjologiczno-biochemicznego stresu oksydacyjnego oraz mechanizmów neutralizujących, opartych głównie o naturalne źródła antyoksydantów nieenzymatycznych, występujących przede wszystkim w żywności pochodzenia roślinnego. Od 2016 roku jestem wykładowcą w Państwowej Szkole Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej, gdzie prowadzę wykłady i realizuję zajęcia praktyczne przekazując najnowszą wiedzę z dziedziny dietetyki, żywienia człowieka, technologii żywności i potraw. Swoją wiedzę i umiejętności wykorzystuję także w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi prowadząc spotkania warsztatowe w placówkach szkolnych, oświatowo-wychowawczych, instytucjach, firmach prywatnych itp. Jako dietetyk i specjalista ds. żywności i żywienia oraz zwolenniczka medycyny naturalnej i komórkowej, na co dzień specjalizuję się przede wszystkim w fachowym poradnictwie żywieniowym, komponowaniu indywidualnych programów żywieniowych, opartych o naturalne substancje aktywne biologicznie i komórkowe składniki odżywcze, doborze odpowiednich suplementów. W swojej pracy ponad wszystko stawiam na pierwszym miejscu dobro pacjenta. Moimi pacjentami są zarówno dzieci, jak i młodzież oraz osoby dorosłe z różnymi dolegliwościami. Ponadto, dzięki współpracy z moim mężem mam możliwość łączenia zdrowego i racjonalnego odżywanie z fachowo dobraną aktywnością fizyczną i suplementacją przekazując naszym pacjentom edukację oraz szereg rozwiązań, dostosowanych nie tylko do ich stanu zdrowia, ale również trybu życia. Jestem autorką wielu wywiadów, artykułów prasowych i naukowych oraz prelegentką licznych wystąpień publicznych. Dzięki uczestnictwu w szkoleniach, konferencjach i wykładach o tematyce prozdrowotnej mam możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji i wykorzystywania aktualnej wiedzy w codziennym kontakcie z pacjentami.
Michał Dadej

Michał Dadej

Dietetyk, Trener personalny
Jestem trenerem personalnym MUSCLE IQ „Trenuj z Rozumem”, dietetykiem. Uprawnienia trenerskie MUSCLE IQ uzyskałem w trakcie rocznego teoretycznego i praktycznego szkolenia zorganizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów w Kulturystyce, Fitness i Muscle Fit System „Sylwetka” w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale. Moimi mentorami do tej pory są Leszek Michalski- trener kadry narodowej juniorów w kulturystyce w Polskim Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego oraz Katarzyna Matella- instruktor sportu i rekreacji ruchowej w kulturystyce. Specjalizuję się przede wszystkim w treningach indywidualnych i grupowych, wykorzystując najnowszą wiedzę z dziedziny anatomii, biomechaniki i fizjologii człowieka, kompleksowym poradnictwie z zakresu kształtowania sylwetki, zaleceń żywieniowych, w opracowywaniu indywidualnych programów żywieniowych oraz indywidualnych programów ćwiczeń pod kątem kondycyjnym, rozbudowującym i modelującym sylwetkę, doborze odpowiednich suplementów pochodzenia roślinnego. Ponadto biorę czynny udział w licznych seminariach naukowych poświęconych kwestiom dietetycznym z udziałem takich autorytetów jak dr Alex Schauss, dr Stanisław Rubkiewicz i prof. Iwona Wawer. Dzięki ich wynikom naukowym stałem się zwolennikiem medycyny komórkowej oraz ważności synergii składników odżywczych w organizmie człowieka. Od najmłodszych lat moje zainteresowania były ściśle związane ze sportem. Podświadomie czułem, że rozwój fizyczny człowieka, jest tak samo ważny, jak jego rozwój intelektualny. Przez moje życie przewinęło się kilka dyscyplin sportowych, w których czułem się dobrze, jednak moją główną pasją stała się kulturystyka i jej historia, zasady treningowe i żywieniowe, które nieodłącznie związane są z tą dyscypliną. Analizując wiele czasopism i publikacji poświęconych tej dyscyplinie przez cały czas utwierdzam się w przekonaniu, iż jest to dziedzina interdyscyplinarna, której chciałbym poświęcić całą swoją uwagę. „Jako trener personalny i dietetyk jestem zwolennikiem medycyny komórkowej. Myślę, że fundamentem naszego zdrowia jest wiedza i zrozumienie, że nasze problemy zdrowotne są wynikiem niewydolnej funkcji komórek naszego ciała na skutek długotrwałego niedoboru witamin i innych podstawowych składników odżywczych. Powszechna edukacja w dziedzinie naturalnej ochrony zdrowia jest podstawą naszego zdrowia i niezależności działania”.

Licencje i certyfikaty

Posiadamy odpowiednie wykształcenie oraz potrzebne licencje do wykonywania zawodu
certyfikat1
certyfikat3
certyfikat2
certyfikat5
certyfikat4
licencja1-1
licencja3-1
dyplom-miniatura
certyfikat6
certyfikat7
certyfikat8
certyfikat9
certyfikat11
certyfikat10
certyfikat12
certyfikat13
FacebookYouTube