Warsztaty zdrowego odżywiania pod hasem „JESTEŚ TYM CO JESZ” W Środowiskowym Domu Samopomocy w Białej Podlaskiej.

22 lipca 2019 / Aktualności
Warsztaty  zdrowego odżywiania pod hasem „JESTEŚ TYM CO JESZ” W Środowiskowym Domu Samopomocy w Białej Podlaskiej.

To już kolejna kartka z naszego Wakacyjnego Pamiętnika i kolejny cykl WARSZTATÓW ZDROWEGO ODŻYWIANIA POD HASEM „JESTEŚ TYM CO JESZ”. Tym razem nasza Poradnia Dietetyczno – Zdrowotna ASAI nawiązała współpracę ze Środowiskowym Domem Samopomocy w Białej Podlaskiej. Wraz z Panią Kierownik Anna Hordejuk i pracownikami placówki zorganizowaliśmy spotkanie profilaktyczne, które miałem przyjemność poprowadzić, jako dietetyk i trener personalny, a teraz dzielę się z Wami moimi wrażeniami.

Spotkaniu przyświecała ciepła, rodzinna i fantastyczna atmosfera. Podopieczni placówki wykazali ogromną wiedzę na temat właściwego podejścia do codziennych zakupów, wyboru produktów spożywczych i zagrożeń, jakie kryją się w przetworzonej żywności, głownie jeśli chodzi o cukier i przetworzone tłuszcze. Nie zabrakło humorystycznych sytuacji i dyskusji na różne tematy oraz ciekawych zagadek i zadań dla chętnych słuchaczy. To spotkanie długo pozostanie w mojej pamięci i już planujemy kolejne warsztaty w całkiem nowej odsłonie.
Przesyłam duże serce dla podopiecznych i podziękowania dla kadry i pracowników Środowiskowego Domu Samopomocy w Białej Podlaskiej oraz Pani Mai Gęborys, która była także inicjatorem tego spotkania.

Już niebawem kolejne kartki z pamiętnika naszych wiosennych spotkań promujących profilaktykę prozdrowotną, w całkiem nowej odsłonie wśród mieszkańców naszego miasta i powiatu

 

FacebookYouTube