Historie sukcesu

Angelika Jankowska-kolejne kilogramy za nami !

To już siedemnaście kilogramów mniej…

 

 

25 stycznia 2020

Sukces Martyny – schudłam z rozmiaru 42 na 34

Z Panem Michałem i z Panią Angeliką spotkałam się pierwszy raz na PSW w Białej Podlaskiej na Dniach Otwartych, gdzie wykonywali analizę składu ciała, na którą się zdecydowałam. Jednak na początku miałam spore obawy, żeby tam pójść. Nie postrzegałam siebie, jako osobę atrakcyjną i bałam się że waga pode mną pęknie. 🙂 Jednak ten strach zdecydowanie pokonałam i dzięki wykonaniu tej analizy okazało się, że z moim zdrowiem coś jest nie tak. To i badania zlecone przez Pana Michała i przez Panią Angelikę pomogły mi zdiagnozować insulinooporność. Czułam się bardzo źle, byłam bardzo ociężała, bez żadnej energii, włosy wypadały mi po prostu garściami… Dzięki ich opiece, udało mi się dotrwać do końca, osiągnąć tak ogromny sukces, z którego jestem niesamowicie zadowolona. Ułożyli mi bardzo dobry plan żywieniowy, bardzo dobrze dostosowany. Posiłki były bardzo smaczne i bardzo łatwe do przygotowania. Oprócz tego zażywam suplementację, która niesamowicie pomaga mi oczyścić organizm i dodaje mi energii. Dodatkowo korzystam jeszcze z zorganizowanych przez Pana Michała treningów, przez które po prostu polubiłam sport, którego wcześniej zdecydowanie nienawidziłam, także jestem niesamowicie zadowolona. Polecam wszystkim opiekę tych mega sympatycznych i pozytywnych ludzi. Treningi przeprowadzone z nimi to coś niesamowitego, naprawdę pomagają. Dziękuje Wam 🙂

1 marca 2018

Sukces Daniela – 50kg mniej w 1,5 roku

Straciłem przez półtora roku 50 kg. Na początku nie było aż tak tego widać, ale z czasem gdy kilogramy spadały, coraz częściej zadawano mi pytania, co robię, czy mam jakąś dietę, czy ćwiczę, bo widać te zmiany. Teraz jestem postrzegany jako osoba, która trenuje dość często. Najczęściej zauważa to rodzina i dalsi znajomi, którzy nie widzieli mnie dość dawno. Robią wtedy WOW… Co jest !?

Polecam Poradnie Dietetyczną ASAI osobom zmagającym się z dodatkowymi kilogramami, gdyż świetnie mi się współpracuje i będzie współpracowało w przyszłości. Myślę, że dieta i plan treningowy były ułożone bardzo dobrze pod indywidualne predyspozycje osoby, która chciałaby zrzucić zbędne kilogramy.

Jak tego dokonałem?
O Poradni Dietetycznej ASAI dowiedziałem się z Internetu. Pierwszą wizytę uważam za udaną. Zbadano moją tkankę tłuszczową i zadano mi wiele pytań dotyczących mojego trybu życia, preferencji żywieniowych oraz kondycji fizycznej. Przeanalizowano także moje wyniki badań, które mi wcześniej zlecono. Na kolejnej wizycie otrzymałem program żywieniowy, który uważam za przystępny cenowo, jeśli chodzi o produkty. Były to produkty, które można kupić w każdym sklepie za rozsądną cenę. Uważam, że trzymanie dyscypliny żywieniowej zależy indywidualnie od każdego człowieka, od tego co ma się w środku. Dodatkowo uprawiałem sport (siłownia, muai tai, rower i biegi). Moim zdaniem wsparcie ze strony Poradni ASAI było potrzebne ponieważ dodawało mi otuchy i bardzo dobrze dogadywałem się z osobami opiekującymi się mną. Dodatkowo Państwo często do mnie dzwonili, aby zapytać jak sobie radzę i czy potrzebuję dodatkowej pomocy. Uważam, że jest to akurat dobre i to polecam. Dzięki utracie wagi czuję się bardzo dobrze. Jest mi o wiele łatwiej wykonywać każdą czynność życiową. Najbardziej doceniłem zmiany w wyglądzie. Wcześniej byłem trochę nieśmiały, a teraz jest już o wiele lepiej. Moje poczucie własnej wartości wzrosło, co będzie procentować w dalszym moim życiu.

6 lutego 2018

Pani Beata

Do Poradni Pani Angeliki i Pana Michała trafiła 4 czerwca. Informacje o poradni znalazłam w internecie. Otrzymałam plan żywieniowy na 14 dni i były to bardzo proste przepisy a tak naprawdę po tych dwóch tygodniach to już kombinowałam sama trzymając się tylko podstawowych zasad i składników. Jedząc regularnie nigdy nie czuję głodu. Od Pana Michała dostałam zestaw ćwiczeń, do których byłam bardzo wrogo nastawiona. ale jak zaczęłam ćwiczyć to zmieniłam zdanie! Są to proste i konkretne ćwiczenia, na które potrzeba niewiele czasu. Dzięki zdrowemu odżywianiu i ćwiczeniom udało mi się schudnąć już 18 kg , a mimo to nic mi nigdzie nie wisi. Moja skóra jest zdrowa, jędrna i promienieje jak mówi Pani Angelika na każdej wizycie. Chciałabym polecić wszystkim osobom, które chcą stracić zbędne kilogramy albo po prostu zdrowo się odżywiać poradnię Pani Angeliki i Pana Michała. Otrzymacie tam w przyjemnej atmosferze fachowe porady.

Kolejny sukces Pani Beaty (Kolejna wizyta)
Pani Beatka zgodziła się podzielić z Państwem swoim kolejnym sukcesem. Poprawiła swoje wyniki o poniższe rezultaty:
3 kg tkanki tłuszczowej mniej
1 kg masy mięśniowej więcej
2% wzrost wody w organizmie
aż 4 lata organizm młodszy od wieku metrycznego, jeszcze lepsza podstawowa przemiana materii od poprzedniego pomiaru
TO WSZYSTKO W CIĄGU OSTATNICH DWÓCH MIESIĘCY…GRATULACJE, GRATULACJE, GRATULACJE 🙂

6 lutego 2018

Pani Ania

Witam. Moja przygoda z Poradnią Asai zaczęła się bardzo prosto, historia jakich większość. Dwa lata temu ważyłam 90 kg, wzięłam się za siebie i sama „zgubiłam” 15 kg bardzo szybko, za szybko… Kiedy trafiłam do Pani Angeliki i Pana Michała ważyłam 76kg przy moim wzroście 163cm to stanowczo za dużo, źle się czułam we własnym ciele. Państwo Dadej dopasowali dietę dla mnie, nie powiem że byłam jej do końca „wierna” ale miałam wyznaczniki co mogę a czego unikać, efekty pojawiły się szybko i zdrowo. To na prawdę nic trudnego, wystarczy chcieć co widać na załączonym zdjęciu 🙂 gorąco polecam i dziękuję Załodze Poradni 🙂 wagę utrzymuję od 1,5 roku a zdrowe nawyki weszły mi w krew. cudowni jesteście 🙂

6 lutego 2018

Pani Małgorzata

Na diecie jestem od dwóch miesięcy, a już czuję się lekko, zdrowo, z każdym dniem mam więcej energii, ale również tracę zbędne kilogramy. Program żywieniowy, który przygotowali mi Pani Angelika i Pan Michał okazał się strzałem w dziesiątkę. Dania są proste, nieskomplikowane, smaczne, a produkty niedrogie i dostępne w sprzedaży. Chociaż porcje są małe to wystarczają ponieważ jedząc często i regularnie nie czuję głodu. Każda wizyta w Poradni Asai odbywa się w cudownej przemiłej atmosferze. Nabywam tam wiele cennych, fachowych porad. Pan Michał i Pani Angelika to prawdziwi profesjonaliści z wielkim oddaniem i podejściem do pacjenta. Zawsze można na nich liczyć, nigdy nie zawiodą, służą radą oraz podtrzymują na duchu. Dzięki Nim, z każdym dniem czuję się szczęśliwsza i zdrowsza. Poradnię Asai polecam serdecznie oraz zachęcam do zdrowego odżywiania. NAPRAWDĘ WARTO! Dziękuję Pani Angeliko i Panie Michale !!!

6 lutego 2018

Pani Beata

Pani dietetyk w profesjonalny i fachowy sposób określa nasz typ budowy ciała, pobiera wyniki naszych badań i na ich podstawie opracowuje indywidualną dietę. Jej skuteczność jest niebywała. Dodatkowo dobiera plan treningowy pod okiem instruktora personalnego. Polecam ze względu na fachowość oraz skuteczność.

6 lutego 2018

Anna, 46 lat „chudnę i czuję się świetnie”

O Poradni ASAI dowiedziałam się od mojego lekarza rodzinnego. Postanowiłam jeszcze raz spróbować, ponieważ moje problemy zdrowotne wymagały zmiany trybu życia. Byłam już na kilku eksperymentalnych dietach i mimo utraty kg, po zakończeniu diety moja waga szybko wracała do pierwotnego stanu, a nawet przybywało mi kilogramów. Zasięgnęłam też porady innych dietetyków i mimo stosowania się do ich zaleceń, chudłam niewiele, a moje dolegliwości nie ustępowały. Już po pierwszej wizycie w Poradni Asai pojawiła się iskierka nadziei, że może tym razem uda mi się uzyskać upragniony efekt. Od samego początku Pani Angelika i Pan Michał obdarzyli mnie niezmierną sympatią, zaufaniem i opieką. Moja pierwsza wizyta zamieniła się w 2 godzinną rozmowę, podczas której uzyskałam potrzebną wiedzę nt. właściwego odżywiania i odpowiednich ćwiczeń. Najbardziej zaskakujące było to, że wszystkie uzyskane informacje zostały przedstawione mi w prosty i czytelny sposób, od razu zorientowałam się jakie błędy popełniałam dotychczas i co mogę zrobić by to zmienić. Pan Michał ułożył mi zestaw ćwiczeń i udzielił instruktażu, jak powinnam je prawidłowo wykonywać oraz co jeść przed i po ćwiczeniach i jakie spożywać suplementy diety, które z czasem okazały się niezmierne pomocne przy moich dolegliwościach. Pani Angelika pomogła mi oczyścić i wzmocnić organizm przy użyciu diety, który niestety przez moje błędy żywieniowe i ciągłe przyjmowanie leków był bardzo osłabiony. Zawsze miałam problemy z nadwagą, bóle stawów, łamliwe paznokcie, wypadające włosy i wzdęty brzuch, przez co czułam się czasem mniej atrakcyjna. Już po 2 tyg. diety i ćwiczeń zauważyłam zmianę w swoim wyglądzie i w końcu mogłam nosić ulubione ubrania. Teraz czuję się o wiele lepiej, dolegliwości z dnia na dzień są coraz mniejsze, a moje koleżanki z pracy patrzą na mnie z zazdrością : ) Dowodem na to jest badanie, które powtórzyłam po miesiącu – wyniki analizy składu mojego ciała poprawiły się diametralnie. Z przepisów kulinarnych oraz prostej i taniej diety korzysta cała moja rodzina, która wprawdzie nie należy do pacjentów Poradni również czasami zasięga porad. Zawsze mogę liczyć na pomoc Pani Angeliki i Pana Michała. Jestem pod ich stała opieką, zarówno w formie wizyt, jak i telefonicznie. Polecam wszystkim Poradnie Asai, bo pracują tam prawdziwi specjaliści, wkładający w swoją pracę całe serce, szczere chęci i zawsze służ pomocą. Dziękuję im za to….

30 grudnia 2017

Renata, 38 lat „schudłam 10 kg w 1,5 miesiąca”

Do poradni trafiłam za namową koleżanki. Z pomocą Pani Angeliki i Pana Michała zmieniłam swoje nawyki żywieniowe i schudłam w krótkim czasie 10 kg. Dieta okazała się nieuciążliwa, wręcz przeciwnie zjadam 5 posiłków dziennie, które przygotowuje rano lub wieczorem poprzedniego dnia. W ciągu dnia nie czuję głodu, trudny był tylko pierwszy tydzień, był to czas w którym mój organizm musiał przygotować się do nowych nawyków żywieniowych. Wcześniej próbowałam różnych diet i sposobów zrzucenia wagi, udawało mi się zrzucić maksymalnie 5 kg i dalej nic. Byłam głodna więc zła. Nie jadłam chleba wówczas wypadały mi włosy. Teraz jestem mile zaskoczona, że jedząc chudnę. Wystarczyło zmienić sposób odżywiania. Teraz do diety dołączyliśmy ćwiczenia mam nadzieję, że uda mi się zrzucić kolejne zbędne kilogramy. Wszystkim polecam poradnię, Pani Angelika i Pan Michał w swoją prace wkładają wiele serca, dlatego wizyty w poradni odbywają się w bardzo miłej atmosferze, a profesjonalizm z jakim wykonują swoją pracę wpływa na poszerzenie wiedzy na temat zdrowego odżywiania i bez trudu na jej stosowanie w codziennym życiu.

30 grudnia 2017

Pani Marzena „schudłam 20 kg”

Od lutego 2012 roku do sierpnia 2012 r. z pomocą Pani Angeliki i Pana Michała, udało mi się zrzucić 20 kg. Jestem z tego bardzo zadowolona, godne polecenia.

30 grudnia 2017

Pan Mariusz Szymaniuk, lat 24 „schudłem 14 kg”

Do poradni trafiłem przypadkiem z polecenia. Wówczas ważyłem 94 kg. Skorzystałem z oferty ASAI, bo pomyślałem sobie że trzeba wziąć się za siebie. Nie miałem na myśli jakiegoś radykalnego odchudzania, ale zrzucenie kilku kg nie zaszkodziłoby nikomu. Kiedy rozpocząłem dietę rozpisaną przez dietetyków podszedłem do tego sceptycznie myśląc, że na efekty będę czekał dosyć długo. Po pierwszym tygodniu straciłem 4 kg i jedzenie pięciu posiłków dziennie w równomiernych odstępach czasowych weszły mi w krew i tak jest do dzisiaj. Obecnie ważę 80 kg, czuje się dobrze. Posiłki zaoferowane przez dietetyków okazały się mało skomplikowane do przyrządzania oraz nawet mi smakowały. W większości były to dania niskokaloryczne, a zarazem smaczne. Zachęcam do zdrowego odżywiania się w miarę swoich możliwości.

30 grudnia 2017

Beata, lat 43

Od całkiem niedawna zamawiam posiłki dietetyczne polecane przez Panią Dietetyk. Ulotkę dostałam od Pana Dietetyka z Poradni ASAI, który ze swoją życzliwie zachęcającą ofertą odwiedził nasz sklep. Na początku kierowała mną czysta ciekawość, kiedy to całkiem przypadkowo natknęłam się na artykuł w gazecie, na temat zdrowej kuchni serwowanej przez Restaurację Laguna, którą również znałam. Postanowiłam się przekonać…To był strzał w dziesiątkę! Dania okazały się smaczne, przyrządzone w dietetyczny sposób, bogate w przyprawy i naprawdę niedrogie. Teraz wraz z koleżankami z pracy stołujemy się telefonicznie zamawiając posiłki z Restauracji Laguna, wiedząc że są one polecane i wykonywane przez fachowe osoby. Czekamy z niecierpliwością na poszerzenie asortymentu tego zdrowego menu. Polecam wszystkim…Beata

30 grudnia 2017
Wczytaj więcej

BĄDŹ INSPIRACJĄ DLA INNYCH - OPISZ NAM SWOJĄ HISTORIĘ

Jeśli odniosłeś/aś wspólnie z nami swój własny sukces i chcesz się nim podzielić z innymi, napisz do nas na adres:
asaiporadnia@gmail.com
FacebookYouTube