O nas


Dr inż. Angelika Dadej

dietetyk, specjalista ds. żywności i żywienia

Jestem dietetykiem, specjalistą ds. żywności i żywienia. W 2005 roku ukończyłam dzienne jednolite studia magisterskie na Wydziale Nauki o Żywności Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie. Dzięki zdobytej wiedzy wykształciłam umiejętność dokonywania wnikliwej analizy żywieniowych czynników ryzyka znacznie wpływających na stan zdrowia, jak również doboru odpowiednich metod postępowania w poszczególnych stanach chorobowych. W 2014 roku ukończyłam studia doktoranckie na Wydziale Biochemii i Biologii Molekularnej Uniwersytetu Przyrodniczo – Humanistycznego w Siedlcach, prowadząc na terenie tej jednostki badania naukowe dotyczące podłoża fizjologiczno-biochemicznego stresu oksydacyjnego oraz mechanizmów neutralizujących, opartych głównieo naturalne źródła antyoksydantów nieenzymatycznych, występujących przede wszystkim w żywności pochodzenia roślinnego.

          Jako dietetyk i specjalista ds. żywności i żywienia oraz zwolenniczka medycyny naturalnej i komórkowej, na co dzień specjalizuję się przede wszystkim w fachowym poradnictwie żywieniowym, doborze odpowiednich suplementów pochodzenia roślinnego, komponowaniu kompleksowych, indywidualnych programów żywieniowych, z zastosowaniem naturalnych substancji aktywnych biologicznie, występujących w żywności pochodzenia roślinnego i komórkowych składników odżywczych. W swojej pracy ponad wszystko stawiam na pierwszym miejscu dobro pacjenta, stosując naturalne metody hamujące powstawanie i rozwój wielu schorzeń oraz poszukuję naturalnych sposobów spowalniających starzenie się organizmu i wzmacniających jego odporność. Moimi pacjentami są zarówno dzieci, młodzież, jak i osoby dorosłe z różnymi dolegliwościami. Ponadto wraz z mężem łączymy wspólnie zdrowe i racjonalne odżywanie z odpowiednio dobraną aktywnością fizyczną i suplementacją przekazując naszym pacjentom edukację oraz szereg rozwiązań, dostosowanych nie tylko do ich stanu zdrowia, ale także trybu życia. Jako Poradnia współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin, aby nasza opieka była jeszcze bardziej fachowa i kompleksowa. Jestem autorką wielu artykułów prasowych, wywiadów i prelegentką licznych wystąpień publicznych. Dzięki uczestnictwu w szkoleniach, konferencjach i wykładach o tematyce prozdrowotnej mam możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji i wykorzystywania aktualnej wiedzy w codziennym kontakcie z pacjentami. 

 

Michał Dadej

trener personalny, dietetyk

Od najmłodszych lat moje zainteresowania były ściśle związane ze sportem. Podświadomie czułem, że rozwój fizyczny człowieka, jest tak samo ważny, jak jego rozwój intelektualny.

Przez moje życie przewinęło się kilka dyscyplin sportowych, w których czułem się dobrze, jednak moją główną pasją stała się kulturystyka i jej historia, zasady treningowe i żywieniowe, które nieodłącznie związane są z tą dyscypliną. Analizując wiele czasopism i publikacji poświęconych tej dyscyplinie przez cały czas utwierdzam się w przekonaniu, iż jest to dziedzina interdyscyplinarna, której chciałbym poświęcić całą swoją uwagę.

Jestem trenerem personalnym MUSCLE IQ „Trenuj z Rozumem”, dietetykiem. Uprawnienia trenerskie MUSCLE IQ uzyskałem w trakcie rocznego teoretycznego i praktycznego szkolenia zorganizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów w Kulturystyce, Fitness i Muscle Fit System „Sylwetka” w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale. Moimi mentorami do tej pory są Leszek Michalski- trener kadry narodowej juniorów w kulturystyce w Polskim Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego oraz Katarzyna Matella- instruktor sportu i rekreacji ruchowej w kulturystyce.

Ponadto biorę czynny udział w licznych seminariach naukowych poświęconych kwestiom dietetycznym z udziałem takich autorytetów jak dr Alex Schauss, dr Stanisław Rubkiewicz i prof. Iwona Wawer. Dzięki ich wynikom naukowym stałem się zwolennikiem medycyny komórkowej oraz ważności synergii składników odżywczych w organizmie człowieka.

„Jako dietetyk i trener personalny jestem zwolennikiem medycyny komórkowej. Myślę, że fundamentem naszego zdrowia jest wiedza i zrozumienie, że nasze problemy zdrowotne są wynikiem niewydolnej funkcji komórek naszego ciała na skutek długotrwałego niedoboru witamin i innych podstawowych składników odżywczych. Powszechna edukacja w dziedzinie naturalnej ochrony zdrowia jest podstawą naszego zdrowia i niezależności działania”.  

Specjalizuję się w kompleksowym poradnictwie z zakresu kształtowania sylwetki, zaleceń żywieniowych, w opracowywaniu indywidualnych programów żywieniowych oraz indywidualnych programów ćwiczeń pod kątem kondycyjnym, rozbudowującym i modelującym sylwetkę, doborze odpowiednich suplementów pochodzenia roślinnego.

       

      dyplom


Projekt i wykonanie www.agraffka.com.pl