Michał Dadej

Jestem trenerem personalnym MUSCLE IQ „Trenuj z Rozumem”, dietetykiem. Uprawnienia trenerskie MUSCLE IQ uzyskałem w trakcie rocznego teoretycznego i praktycznego szkolenia zorganizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów w Kulturystyce, Fitness i Muscle Fit System „Sylwetka” w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale. Moimi mentorami do tej pory są Leszek Michalski- trener kadry narodowej juniorów w kulturystyce w Polskim Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego oraz Katarzyna Matella- instruktor sportu i rekreacji ruchowej w kulturystyce. Specjalizuję się przede wszystkim w treningach indywidualnych i grupowych, wykorzystując najnowszą wiedzę z dziedziny anatomii, biomechaniki i fizjologii człowieka, kompleksowym poradnictwie z zakresu kształtowania sylwetki, zaleceń żywieniowych, w opracowywaniu indywidualnych programów żywieniowych oraz indywidualnych programów ćwiczeń pod kątem kondycyjnym, rozbudowującym i modelującym sylwetkę, doborze odpowiednich suplementów pochodzenia roślinnego. Ponadto biorę czynny udział w licznych seminariach naukowych poświęconych kwestiom dietetycznym z udziałem takich autorytetów jak dr Alex Schauss, dr Stanisław Rubkiewicz i prof. Iwona Wawer. Dzięki ich wynikom naukowym stałem się zwolennikiem medycyny komórkowej oraz ważności synergii składników odżywczych w organizmie człowieka. Od najmłodszych lat moje zainteresowania były ściśle związane ze sportem. Podświadomie czułem, że rozwój fizyczny człowieka, jest tak samo ważny, jak jego rozwój intelektualny. Przez moje życie przewinęło się kilka dyscyplin sportowych, w których czułem się dobrze, jednak moją główną pasją stała się kulturystyka i jej historia, zasady treningowe i żywieniowe, które nieodłącznie związane są z tą dyscypliną. Analizując wiele czasopism i publikacji poświęconych tej dyscyplinie przez cały czas utwierdzam się w przekonaniu, iż jest to dziedzina interdyscyplinarna, której chciałbym poświęcić całą swoją uwagę. „Jako trener personalny i dietetyk jestem zwolennikiem medycyny komórkowej. Myślę, że fundamentem naszego zdrowia jest wiedza i zrozumienie, że nasze problemy zdrowotne są wynikiem niewydolnej funkcji komórek naszego ciała na skutek długotrwałego niedoboru witamin i innych podstawowych składników odżywczych. Powszechna edukacja w dziedzinie naturalnej ochrony zdrowia jest podstawą naszego zdrowia i niezależności działania”.
11 lis

Michał Dadej

Jestem trenerem personalnym MUSCLE IQ „Trenuj z Rozumem”, dietetykiem. Uprawnienia trenerskie MUSCLE IQ uzyskałem w trakcie rocznego teoretycznego i praktycznego szkolenia zorganizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów w Kulturystyce, Fitness i Muscle Fit System „Sylwetka” w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale. Moimi mentorami do tej pory są Leszek Michalski- trener kadry narodowej juniorów w kulturystyce w Polskim Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego oraz Katarzyna Matella- instruktor sportu i rekreacji ruchowej w kulturystyce.
Specjalizuję się przede wszystkim w treningach indywidualnych i grupowych, wykorzystując najnowszą wiedzę z dziedziny anatomii, biomechaniki i fizjologii człowieka, kompleksowym poradnictwie z zakresu kształtowania sylwetki, zaleceń żywieniowych, w opracowywaniu indywidualnych programów żywieniowych oraz indywidualnych programów ćwiczeń pod kątem kondycyjnym, rozbudowującym i modelującym sylwetkę, doborze odpowiednich suplementów pochodzenia roślinnego.
Ponadto biorę czynny udział w licznych seminariach naukowych poświęconych kwestiom dietetycznym z udziałem takich autorytetów jak dr Alex Schauss, dr Stanisław Rubkiewicz i prof. Iwona Wawer. Dzięki ich wynikom naukowym stałem się zwolennikiem medycyny komórkowej oraz ważności synergii składników odżywczych w organizmie człowieka.
Od najmłodszych lat moje zainteresowania były ściśle związane ze sportem. Podświadomie czułem, że rozwój fizyczny człowieka, jest tak samo ważny, jak jego rozwój intelektualny. Przez moje życie przewinęło się kilka dyscyplin sportowych, w których czułem się dobrze, jednak moją główną pasją stała się kulturystyka i jej historia, zasady treningowe i żywieniowe, które nieodłącznie związane są z tą dyscypliną.
Analizując wiele czasopism i publikacji poświęconych tej dyscyplinie przez cały czas utwierdzam się w przekonaniu, iż jest to dziedzina interdyscyplinarna, której chciałbym poświęcić całą swoją uwagę.
„Jako trener personalny i dietetyk jestem zwolennikiem medycyny komórkowej. Myślę, że fundamentem naszego zdrowia jest wiedza i zrozumienie, że nasze problemy zdrowotne są wynikiem niewydolnej funkcji komórek naszego ciała na skutek długotrwałego niedoboru witamin i innych podstawowych składników odżywczych. Powszechna edukacja w dziedzinie naturalnej ochrony zdrowia jest podstawą naszego zdrowia i niezależności działania”.

FacebookYouTube