Sukces Daniela – 50kg mniej w 1,5 roku

Testimonial / 6 lutego 2018

Straciłem przez półtora roku 50 kg. Na początku nie było aż tak tego widać, ale z czasem gdy kilogramy spadały, coraz częściej zadawano mi pytania, co robię, czy mam jakąś dietę, czy ćwiczę, bo widać te zmiany. Teraz jestem postrzegany jako osoba, która trenuje dość często. Najczęściej zauważa to rodzina i dalsi znajomi, którzy nie widzieli mnie dość dawno. Robią wtedy WOW… Co jest !?

Polecam Poradnie Dietetyczną ASAI osobom zmagającym się z dodatkowymi kilogramami, gdyż świetnie mi się współpracuje i będzie współpracowało w przyszłości. Myślę, że dieta i plan treningowy były ułożone bardzo dobrze pod indywidualne predyspozycje osoby, która chciałaby zrzucić zbędne kilogramy.

Jak tego dokonałem?
O Poradni Dietetycznej ASAI dowiedziałem się z Internetu. Pierwszą wizytę uważam za udaną. Zbadano moją tkankę tłuszczową i zadano mi wiele pytań dotyczących mojego trybu życia, preferencji żywieniowych oraz kondycji fizycznej. Przeanalizowano także moje wyniki badań, które mi wcześniej zlecono. Na kolejnej wizycie otrzymałem program żywieniowy, który uważam za przystępny cenowo, jeśli chodzi o produkty. Były to produkty, które można kupić w każdym sklepie za rozsądną cenę. Uważam, że trzymanie dyscypliny żywieniowej zależy indywidualnie od każdego człowieka, od tego co ma się w środku. Dodatkowo uprawiałem sport (siłownia, muai tai, rower i biegi). Moim zdaniem wsparcie ze strony Poradni ASAI było potrzebne ponieważ dodawało mi otuchy i bardzo dobrze dogadywałem się z osobami opiekującymi się mną. Dodatkowo Państwo często do mnie dzwonili, aby zapytać jak sobie radzę i czy potrzebuję dodatkowej pomocy. Uważam, że jest to akurat dobre i to polecam. Dzięki utracie wagi czuję się bardzo dobrze. Jest mi o wiele łatwiej wykonywać każdą czynność życiową. Najbardziej doceniłem zmiany w wyglądzie. Wcześniej byłem trochę nieśmiały, a teraz jest już o wiele lepiej. Moje poczucie własnej wartości wzrosło, co będzie procentować w dalszym moim życiu.

FacebookYouTube