Historie sukcesu

HISTORIE OSÓB, KTÓRE ZECHCIAŁY PODZIELIĆ SIĘ SWOIM SUKCESEM


Sukces Daniela - 50kg mniej w 1,5 roku

Straciłem przez półtora roku 50 kg. Na początku nie było aż tak tego widać, ale z czasem gdy kilogramy spadały, coraz częściej zadawano mi pytania, co robię, czy mam jakąś dietę, czy ćwiczę, bo widać te zmiany. Teraz jestem postrzegany jako osoba, która trenuje dość często. Najczęściej zauważa to rodzina i dalsi znajomi, którzy nie widzieli mnie dość dawno. Robią wtedy WOW… Co jest !?

Polecam Poradnie Dietetyczną ASAI osobom zmagającym się z dodatkowymi kilogramami, gdyż świetnie mi się współpracuje i będzie współpracowało w przyszłości. Myślę, że dieta i plan treningowy były ułożone bardzo dobrze pod indywidualne predyspozycje osoby, która chciałaby zrzucić zbędne kilogramy.

Jak tego dokonałem?
O Poradni Dietetycznej ASAI dowiedziałem się z Internetu. Pierwszą wizytę uważam za udaną. Zbadano moją tkankę tłuszczową i zadano mi wiele pytań dotyczących mojego trybu życia, preferencji żywieniowych oraz kondycji fizycznej. Przeanalizowano także moje wyniki badań, które mi wcześniej zlecono. Na kolejnej wizycie otrzymałem program żywieniowy, który uważam za przystępny cenowo, jeśli chodzi o produkty. Były to produkty, które można kupić w każdym sklepie za rozsądną cenę. Uważam, że trzymanie dyscypliny żywieniowej zależy indywidualnie od każdego człowieka, od tego co ma się w środku. Dodatkowo uprawiałem sport (siłownia, muai tai, rower i biegi). Moim zdaniem wsparcie ze strony Poradni ASAI było potrzebne ponieważ dodawało mi otuchy i bardzo dobrze dogadywałem się z osobami opiekującymi się mną. Dodatkowo Państwo często do mnie dzwonili, aby zapytać jak sobie radzę i czy potrzebuję dodatkowej pomocy. Uważam, że jest to akurat dobre i to polecam. Dzięki utracie wagi czuję się bardzo dobrze. Jest mi o wiele łatwiej wykonywać każdą czynność życiową. Najbardziej doceniłem zmiany w wyglądzie. Wcześniej byłem trochę nieśmiały, a teraz jest już o wiele lepiej. Moje poczucie własnej wartości wzrosło, co będzie procentować w dalszym moim życiu.

sukcesdaniela

 

Pani Beata

Do Poradni Pani Angeliki i Pana Michała trafiła 4 czerwca. Informacje o poradni znalazłam w internecie. Otrzymałam plan żywieniowy na 14 dni i były to bardzo proste przepisy a tak naprawdę po tych dwóch tygodniach to już kombinowałam sama trzymając się tylko podstawowych zasad i składników. Jedząc regularnie nigdy nie czuję głodu. Od Pana Michała dostałam zestaw ćwiczeń, do których byłam bardzo wrogo nastawiona. ale jak zaczęłam ćwiczyć to zmieniłam zdanie! Są to proste i konkretne ćwiczenia, na które potrzeba niewiele czasu. Dzięki zdrowemu odżywianiu i ćwiczeniom udało mi się schudnąć już 18 kg , a mimo to nic mi nigdzie nie wisi. Moja skóra jest zdrowa, jędrna i promienieje jak mówi Pani Angelika na każdej wizycie. Chciałabym polecić wszystkim osobom, które chcą stracić zbędne kilogramy albo po prostu zdrowo się odżywiać poradnię Pani Angeliki i Pana Michała. Otrzymacie tam w przyjemnej atmosferze fachowe porady.

panibeata1

Kolejny sukces Pani Beaty (Kolejna wizyta)
Pani Beatka zgodziła się podzielić z Państwem swoim kolejnym sukcesem. Poprawiła swoje wyniki o poniższe rezultaty:
3 kg tkanki tłuszczowej mniej
1 kg masy mięśniowej więcej
2% wzrost wody w organizmie
aż 4 lata organizm młodszy od wieku metrycznego, jeszcze lepsza podstawowa przemiana materii od poprzedniego pomiaru
TO WSZYSTKO W CIĄGU OSTATNICH DWÓCH MIESIĘCY...GRATULACJE, GRATULACJE, GRATULACJE :)

panibeata2

 

 Pani Ania

Witam. Moja przygoda z Poradnią Asai zaczęła się bardzo prosto, historia jakich większość. Dwa lata temu ważyłam 90 kg, wzięłam się za siebie i sama "zgubiłam" 15 kg bardzo szybko, za szybko... Kiedy trafiłam do Pani Angeliki i Pana Michała ważyłam 76kg przy moim wzroście 163cm to stanowczo za dużo, źle się czułam we własnym ciele. Państwo Dadej dopasowali dietę dla mnie, nie powiem że byłam jej do końca "wierna" ale miałam wyznaczniki co mogę a czego unikać, efekty pojawiły się szybko i zdrowo. To na prawdę nic trudnego, wystarczy chcieć co widać na załączonym zdjęciu :) gorąco polecam i dziękuję Załodze Poradni :) wagę utrzymuję od 1,5 roku a zdrowe nawyki weszły mi w krew. cudowni jesteście :)

paniania

 

Sukces WiesławyLink

Sukces Joanny Link

Sukces Piotra Link

Sukces Kacpra Link Pani Małgorzata
Na diecie jestem od dwóch miesięcy, a już czuję się lekko, zdrowo, z każdym dniem mam więcej energii, ale również tracę zbędne kilogramy. Program żywieniowy, który przygotowali mi Pani Angelika i Pan Michał okazał się strzałem w dziesiątkę. Dania są proste, nieskomplikowane, smaczne, a produkty niedrogie i dostępne w sprzedaży. Chociaż porcje są małe to wystarczają ponieważ jedząc często i regularnie nie czuję głodu. Każda wizyta w Poradni Asai odbywa się w cudownej przemiłej atmosferze. Nabywam tam wiele cennych, fachowych porad. Pan Michał i Pani Angelika to prawdziwi profesjonaliści z wielkim oddaniem i podejściem do pacjenta. Zawsze można na nich liczyć, nigdy nie zawiodą, służą radą oraz podtrzymują na duchu. Dzięki Nim, z każdym dniem czuję się szczęśliwsza i zdrowsza. Poradnię Asai polecam serdecznie oraz zachęcam do zdrowego odżywiania. NAPRAWDĘ WARTO! Dziękuję Pani Angeliko i Panie Michale !!!


Pani Beata
Pani dietetyk w profesjonalny i fachowy sposób określa nasz typ budowy ciała, pobiera wyniki naszych badań i na ich podstawie opracowuje indywidualną dietę. Jej skuteczność jest niebywała. Dodatkowo dobiera plan treningowy pod okiem instruktora personalnego. Polecam ze względu na fachowość oraz skuteczność.

Pani Ania
Pierwszy raz trafiłam do Poradni Asai 17 grudnia 2012 roku i tak teraz w sumie przypomniałam sobie o tym jak porządkowałam dokumenty. Zacznę od tego, że w dniu 17 grudnia ważyłam 75kg, a po miesiącu ważyłam 65kg. Może za szybko ale ważne że zdrowo, może dlatego że nigdy się nie odchudzałam, może dlatego że jestem młoda- nieważne liczy się efekt końcowy :) teraz ważę 58 kg bez specjalnych wysiłków gdzie nie jestem osobą zdeterminowaną i zawziętą. Zasada jedzenia co 3 godziny tak weszła mi w krew, że mój mężczyzna śmieje się ze mnie, że "jem tyle co mrówka ale często":) a największym sukcesem jest fakt, że zaraziłam tym przyjaciółkę, która schudła już 11 kg! Polecam na prawdę, cudowni ludzie, cudowne indywidualne podejście! Piszę to po ponad roku "zakończonego" odchudzania i teraz nikt mi nie powie, że się nie da czuć dobrze ze sobą bez "efektów ubocznych" :) teraz jem co chcę, a waga od roku jest ta sama, nie tyje nie chudnę- osiągnęłam to co chciałam osiągnąć. Pozdrawiam Pana Michała i Panią Angelikę. Jeszcze raz gorąco polecam:)

Pacjentka, studentka
Z całego serca chciałabym podziękować Pani Andżelice i Panu Michałowi za cudowną współpracę, która zaowocowała nie tylko zmianami żywienia, nowymi dobrymi nawykami żywieniowymi ale także zmianą 'od wewnątrz'. Rezultaty widoczne już po miesiącu, zarówno w mniejszym rozmiarze jak i zastrzyk witaminowy energii i dobrego samopoczucia zmotywowały do zmiany 'na stałe' :). Wspaniała atmosfera wizyt, poświęcenie czasu, rozmowy, maile, zawsze motywujące i pocieszające- czuć, że Państwo wykonują swoją pracę z niezwykłą przykładnością, pasją i oddaniem :) Dziękuję za ten miesiąc współpracy i za zarażenie zdrowym stylem życia mnie i moich najbliższych!

Zofia, 69 lat
Do Pani Angelika i Pana Michała zgłosiłam się po odebraniu wyników lekarskich. Niestety były one bardzo niekorzystne. Moje choroby otyłość, cukrzyca, wzdęcia, drętwienie ramion i bóle nóg doskwierały mi od dłuższego czasu. Lekarz zdiagnozował u mnie m.in. zaawansowaną dnę moczanową i postawił diagnozę – dieta. Z racji, że jestem już osobą starszą córka umówiła mnie na wizytę w Poradni. Od samego początku Pani Angelika i Pan Michał otoczyli mnie wielką troską i nawet w chwilach zwątpienia nie dawali za wygraną. Dzisiaj czuję się bardzo dobrze, schudłam już 17 kg, ze 100 kg, cukier unormował się i co najważniejsze dieta, suplementy i zioła sprawiły, że ilość toksycznych związków po kolejnym badaniu krwi i moczu obniżyła się zdecydowanie, a inne parametry uległy poprawie. Cieszę się, że mogłam znaleźć tak serdecznych i dobrych ludzi.

Zadowolona pacjentka
Moja wizyta w Poradni była głównie ukierunkowana na zrzucenie zbędnych kilogramów. Jednak Pani Angelika i Pan Michał po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu i wyjaśnieniu mi prawidłowego sposobu odżywiania i ćwiczeń, zwrócili także szczególną uwagę na moje inne dolegliwości, które od bardzo dawna doskwierały mi mimo wielu wizyt lekarskich i konsultacji, mianowicie drętwienie i bóle nóg, związane z niewłaściwym krążeniem. Pani Angelika skierowała mnie od razu do specjalisty, a następnie dostosowała Plan Żywieniowy do mojej osoby i moich przypadłości, z uwzględnieniem naturalnych suplementów, zdrowych posiłków i ziół. Udało mi się schudnąć już 15kg, a dzięki leczeniu i wspólnym staraniom drętwienie nóg całkiem ustąpiło. Do dzisiaj jestem pod opieką Poradni i każdą moją wizytę zawsze miło wspominam, ponieważ Pani Angelika i Pan Michał to osoby pełne zaangażowania i życzliwości.

Andżelika, 21 lat
Jeżeli ktoś już ma dosyć swoich zbędnych kilogramów i ciągłych diet prowadzących tylko do efektu jo-jo to polecam najlepszych dietetyków na świecie czyli Panią Angelikę i Pana Michała. Odkąd pamiętam walczyłam ciągle z otyłością i myślałam, że już nigdy nie uda mi się schudnąć, a zrzucenie paru kilo zawsze kojarzyło mi się z wielkimi torturami. Odkąd jestem pod opieką Dietetyków udało mi się zrzucić 11 kilo i jeszcze wszystko przede mną, ale utrata wagi w tym przypadku jest przyjemnością, nie czuję głodu, poznałam zupełnie nowe smaki oraz cudowne ćwiczenia z Panem Michałem i wiem, że można jeść smacznie, a co najważniejsze zdrowo, a przy tym pozytywne samopoczucie i nastawienie do życia gwarantowane. Polecam naprawdę gorąco.

Łukasz, 18 lat
O poradni dowiedziałem się przez przypadek, szukając dla siebie porady dietetycznej. Jestem osobą bardzo aktywną fizycznie, zależy mi na rozwoju mojej sylwetki oraz zbudowaniu naturalnej masy mięśniowej w postaci rzeźby. Na co dzień trenuje w klubie „Okniński Team” prowadzony przez Łukasza Grochowskiego przy ulicy Reformackiej. Porad dietetycznych udzielił mi Pan Michał, który jest przemiły i cierpliwy oraz wysłuchał i wytłumaczył mi problem, z którym się zgłosiłem. Dzięki jego pomocy osiągnąłem wymarzoną wagę już po 2 tyg. stosowania diety. Obecnie nadal jestem na diecie i nie zamierzam tego zmieniać, nawyki żywieniowe poprawiły mój metabolizm oraz sprawiły, że czuje błogostan. Nie mam problemów ze snem oraz dostarczam dla organizmu dawkę potrzebnych witamin oraz suplementów. Polecam, aby każdy kto ma chociaż trochę świadomości zaczął się zdrowo odżywiać, gdyż to co jemy teraz odbije się w przyszłości.

Zadowolona
Zaczęłam swoje zmagania ze zbędnymi, „ciążącymi” kilogramami. Na przygotowany przez pana Michała jadłospis na 14 dni, patrzyłam pełna nadziei i obaw. Po krótkim czasie okazało się, że potrawy zaproponowane są smaczne, zdrowe, jak i w odpowiedniej ilości ( nie czuję się głodna) co najważniejsze dla mnie.

Zadowolona
Analiza składu ciała bardzo pomogła mi sprawdzić stan swojego organizmu. Jestem juz 2 miesiące na diecie i dzięki tej analizie mogłam po 2 miesiącach potwierdzić rezultaty skuteczności diety...jestem bardzo zadowolona i wszystko się potwierdziło- moje błędy żywieniowe i moja zmiany żywieniowe...polecam:)

Pacjentka
Pani Angelika i Pan Michał są bardzo przemili i pomocni...Jestem juz na diecie od kilku miesięcy i czuję się świetnie bez efektu jojo. Nie mam już ochoty na objadanie się słodyczami, czuje się lekka i co najważniejsze kg lecą w dół...:) Polecam...

Beata, lat 43
Od całkiem niedawna zamawiam posiłki dietetyczne polecane przez Panią Dietetyk. Ulotkę dostałam od Pana Dietetyka z Poradni Asai, który ze swoją życzliwie zachęcającą ofertą odwiedził nasz sklep. Na początku kierowała mną czysta ciekawość, kiedy to całkiem przypadkowo natknęłam się na artykuł w gazecie, na temat zdrowej kuchni serwowanej przez Restaurację Laguna, którą również znałam. Postanowiłam się przekonać…To był strzał w dziesiątkę! Dania okazały się smaczne, przyrządzone w dietetyczny sposób, bogate w przyprawy i naprawdę niedrogie. Teraz wraz z koleżankami z pracy stołujemy się telefonicznie zamawiając posiłki z Restauracji Laguna, wiedząc że są one polecane i wykonywane przez fachowe osoby. Czekamy z niecierpliwością na poszerzenie asortymentu tego zdrowego menu. Polecam wszystkim…Beata

Pan Mariusz Szymaniuk, lat 24 „schudłem 14 kg”
Do poradni trafiłem przypadkiem z polecenia. Wówczas ważyłem 94 kg. Skorzystałem z oferty ASAI, bo pomyślałem sobie że trzeba wziąć się za siebie. Nie miałem na myśli jakiegoś radykalnego odchudzania, ale zrzucenie kilku kg nie zaszkodziłoby nikomu. Kiedy rozpocząłem dietę rozpisaną przez dietetyków podszedłem do tego sceptycznie myśląc, że na efekty będę czekał dosyć długo. Po pierwszym tygodniu straciłem 4 kg i jedzenie pięciu posiłków dziennie w równomiernych odstępach czasowych weszły mi w krew i tak jest do dzisiaj. Obecnie ważę 80 kg, czuje się dobrze. Posiłki zaoferowane przez dietetyków okazały się mało skomplikowane do przyrządzania oraz nawet mi smakowały. W większości były to dania niskokaloryczne, a zarazem smaczne. Zachęcam do zdrowego odżywiania się w miarę swoich możliwości.

Pani Marzena „schudłam 20 kg”
Od lutego 2012 roku do sierpnia 2012 r. z pomocą Pani Angeliki i Pana Michała, udało mi się zrzucić 20 kg. Jestem z tego bardzo zadowolona, godne polecenia.

Renata, 38 lat „schudłam 10 kg w 1,5 miesiąca”
Do poradni trafiłam za namową koleżanki. Z pomocą Pani Angeliki i Pana Michała zmieniłam swoje nawyki żywieniowe i schudłam w krótkim czasie 10 kg. Dieta okazała się nieuciążliwa, wręcz przeciwnie zjadam 5 posiłków dziennie, które przygotowuje rano lub wieczorem poprzedniego dnia. W ciągu dnia nie czuję głodu, trudny był tylko pierwszy tydzień, był to czas w którym mój organizm musiał przygotować się do nowych nawyków żywieniowych. Wcześniej próbowałam różnych diet i sposobów zrzucenia wagi, udawało mi się zrzucić maksymalnie 5 kg i dalej nic. Byłam głodna więc zła. Nie jadłam chleba wówczas wypadały mi włosy. Teraz jestem mile zaskoczona, że jedząc chudnę. Wystarczyło zmienić sposób odżywiania. Teraz do diety dołączyliśmy ćwiczenia mam nadzieję, że uda mi się zrzucić kolejne zbędne kilogramy. Wszystkim polecam poradnię, Pani Angelika i Pan Michał w swoją prace wkładają wiele serca, dlatego wizyty w poradni odbywają się w bardzo miłej atmosferze, a profesjonalizm z jakim wykonują swoją pracę wpływa na poszerzenie wiedzy na temat zdrowego odżywiania i bez trudu na jej stosowanie w codziennym życiu.

Anna, 46 lat „chudnę i czuję się świetnie”
O Poradni Asai dowiedziałam się od mojego lekarza rodzinnego. Postanowiłam jeszcze raz spróbować, ponieważ moje problemy zdrowotne wymagały zmiany trybu życia. Byłam już na kilku eksperymentalnych dietach i mimo utraty kg, po zakończeniu diety moja waga szybko wracała do pierwotnego stanu, a nawet przybywało mi kilogramów. Zasięgnęłam też porady innych dietetyków i mimo stosowania się do ich zaleceń, chudłam niewiele, a moje dolegliwości nie ustępowały. Już po pierwszej wizycie w Poradni Asai pojawiła się iskierka nadziei, że może tym razem uda mi się uzyskać upragniony efekt. Od samego początku Pani Angelika i Pan Michał obdarzyli mnie niezmierną sympatią, zaufaniem i opieką. Moja pierwsza wizyta zamieniła się w 2 godzinną rozmowę, podczas której uzyskałam potrzebną wiedzę nt. właściwego odżywiania i odpowiednich ćwiczeń. Najbardziej zaskakujące było to, że wszystkie uzyskane informacje zostały przedstawione mi w prosty i czytelny sposób, od razu zorientowałam się jakie błędy popełniałam dotychczas i co mogę zrobić by to zmienić. Pan Michał ułożył mi zestaw ćwiczeń i udzielił instruktażu, jak powinnam je prawidłowo wykonywać oraz co jeść przed i po ćwiczeniach i jakie spożywać suplementy diety, które z czasem okazały się niezmierne pomocne przy moich dolegliwościach. Pani Angelika pomogła mi oczyścić i wzmocnić organizm przy użyciu diety, który niestety przez moje błędy żywieniowe i ciągłe przyjmowanie leków był bardzo osłabiony. Zawsze miałam problemy z nadwagą, bóle stawów, łamliwe paznokcie, wypadające włosy i wzdęty brzuch, przez co czułam się czasem mniej atrakcyjna. Już po 2 tyg. diety i ćwiczeń zauważyłam zmianę w swoim wyglądzie i w końcu mogłam nosić ulubione ubrania. Teraz czuję się o wiele lepiej, dolegliwości z dnia na dzień są coraz mniejsze, a moje koleżanki z pracy patrzą na mnie z zazdrością : ) Dowodem na to jest badanie, które powtórzyłam po miesiącu - wyniki analizy składu mojego ciała poprawiły się diametralnie. Z przepisów kulinarnych oraz prostej i taniej diety korzysta cała moja rodzina, która wprawdzie nie należy do pacjentów Poradni również czasami zasięga porad. Zawsze mogę liczyć na pomoc Pani Angeliki i Pana Michała. Jestem pod ich stała opieką, zarówno w formie wizyt, jak i telefonicznie. Polecam wszystkim Poradnie Asai, bo pracują tam prawdziwi specjaliści, wkładający w swoją pracę całe serce, szczere chęci i zawsze służ pomocą. Dziękuję im za to….

 

Jeśli odniosłeś wspólnie z nami swój własny sukces i chcesz się nim podzielić z innymi, napisz do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

MOŻESZ STAĆ SIĘ WZOREM I PRZYKŁADEM DLA INNYCH…

 


Projekt i wykonanie www.agraffka.com.pl